English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Aktualności

2011-12-15

Dni Otwarte w PKO Banku Polskim

PKO Bank Polski zaprasza zainteresowanych kredytami hipotecznymi na Dni otwarte, które odbędą się 15 i 16 grudnia we wszystkich oddziałach Banku. Klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty kredytu w PLN z marżą na poziomie 0,99 proc. oraz zerowej prowizji za jego udzielenie.

2011-12-12
2011-12-12

Grupa PBG w finale konkursu "Firma Dobrze Widziana"

1 grudnia Grupa PBG otrzymała nominację w konkursie "Firma Dobrze Widziana" w województwie wielkopolskim. Po raz kolejny dbałość o społeczeństwo oraz środowisko naturalne zostały zauważone i docenione.

2011-12-09
2011-12-08

Turniej Mikołajkowy PBG Erigo już za nami!

Reprezentacje Szkół Podstawowych ze Śremu oraz z Szamotuł – to triumfatorzy Turnieju Mikołajowego PBG Erigo o puchar Wójta Gminy Suchy Las. W dwudniowych zmaganiach wzięło udział łącznie 30 drużyn z całej Wielkopolski.

2011-11-30

Zapraszamy na Piłkarski Turniej Mikołajkowy PBG Erigo

Już w ten weekend Hala Sportowo-Widowiskowa w Suchym Lesie stanie się areną zmagań dziecięcych drużyn piłkarskich z całej Wielkopolski. W turnieju udział zapowiedziały reprezentacje 30 szkół z regionu, m.in. z Poznania, Śremu, Szamotuł i Grodziska Wielkopolskiego.

2011-11-29

Nowe powierzchnie biurowe w ofercie PBG ERIGO

Z przyjemnością informujemy o poszerzeniu zakresu naszej oferty o kolejne powierzchnie biurowe do wynajęcia. Do portfolio budynków reprezentowanych przez PBG Erigo, dołączyły biurowce zlokalizowane w samym centrum Poznania – przy ul. Sienkiewicza 22 oraz ul. Nowowiejskiego 11.

2011-11-18

EUROJUNIOR dziękuje PBG Erigo!

Organizatorzy Ligi Szkół EUROJUNIOR podziękowali PBG Erigo za zaangażowanie w rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży w Poznaniu. Współpraca zaowocowała kolejnym projektem sportowym – w grudniu odbędzie się Turniej Mikołajkowy PBG Erigo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las.

2011-11-18

PBG Erigo Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Suchy Las

PBG Erigo wraz ze Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej RED BOX z okazji zbliżających się Mikołajek, przygotowało niespodziankę dla najmłodszych fanów piłki nożnej. W dniach 3-4 grudnia na hali widowiskowo-sportowej w Suchym Lesie zagrają najlepsze drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z regionu.

2011-11-02

Enea S.A. nowym najemcą Skalar Office Center

Jedna z największych firm sektora elektroenergetycznego w Polsce, wynajęła ponad 4 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w Skalar Office Center. Tym samym, najwyższej klasy biurowiec w Poznaniu wzbogacił się o kolejnego dużego najemcę.

2011-10-26

SP 88 zwycięzcą EUROJUNIORA!

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 88 z Poznania została zwycięzcą II Turnieju Piłkarskiego EUROJUNIOR, który wspiera PBG Erigo. W finałowym pojedynku „czerwone koszule” pokonały najlepszą jedenastkę pierwszej edycji.

2011-10-26

WŁASNY KĄT w specjalnej ofercie kredytowej PKO Banku Polskiego

Z myślą o klientach firmy PBG Erigo, PKO Bank Polski SA przygotował wyjątkową ofertę kredytową WŁASNY KĄT.

2011-10-24

Czas na wielki finał II edycji rozgrywek Eurojunior!

Turniej Ligi Szkół Eurojunior dobiega końca. Najlepszą drużynę poznamy we wtorek (25 października). PBG Erigo, sponsor turnieju, kibicuję wszystkim drużynom!

2011-10-21

Obniżki na Potęgę!

Jesienią spadają nie tylko liście… ceny mieszkań na osiedlu Dolina Potęgowska również. „Potęga obniżek” oznacza ceny już od 4020 zł brutto/m2 za mieszkanie!

2011-10-19

Pięć gwiazdek dla Skalar Office Center

Skalar Office Center otrzymał specjalne wyróżnienie w konkursie European Property Awards 2011. Poznański projekt autorstwa Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich konkurował z europejskimi inwestycjami w kategorii Office Architecture i zyskał największą ilość punktów podczas gali rozdania nagród w Londynie. To jedyny polski obiekt, który został wyróżniony przez międzynarodowe jury w tegorocznej edycji konkursu.

2011-10-19

Znamy pierwszych półfinalistów rozgrywek EUROJUNIOR

Liga Szkół EUROJUNIOR nabiera tempa. Przed młodymi piłkarzami jeszcze tylko dwa dni turnieju i wielki finał. PBG Erigo, sponsor rozgrywek trzyma kciuki za najlepszych!

2011-10-18

Gramy w zielone!

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnym wydaniem Biuletynu „Ogniwo” Grupy PBG, który w całości poświęcony jest naszej "zieloności". Być zielonym, to inaczej żyć w zgodzie z naturą, proekologicznie, ograniczając nasz negatywny wpływ na środowisko naturalne.

2011-10-17

Zapraszamy na Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe 22-23 października

Dla odwiedzających targi przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową mieszkań na osiedlu Dolina Potęgowska.

2011-10-14

Sadzimy las w trosce o naszą planetę

Troska o ekologię to jedna z najważniejszych misji Grupy PBG, dlatego w poniedziałek 10 października w ramach inauguracji 9. edycji Święta Drzewa pracownicy firm z Grupy posadzili las na terenie siedziby firmy. Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej prowadzonym przez Klub Gaja, do którego z inicjatywy Fundacji PBG wraz z innymi spółkami z Grupy przystąpiliśmy.

2011-10-14

Baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy!

W ramach programu odpowiedzialności społecznej naszej firmy i w trosce o środowisko naturalne, przeprowadzamy zbiórkę zużytych baterii. Włączamy się tym samym w ogólnopolski projekt pod hasłem „Baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy".

2011-10-14

Promocja First Minute

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w nowopowstającym osiedlu Ecoria. W ramach promocji First Minute mieszkania będą dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

2011-10-10

Skalar Office Center nominowany do nagrody Jana Baptysty Quadro

Siedem budynków, których budowa zakończyła się w ubiegłym roku, walczy o tegoroczną statuetkę Jana Babtysty Quadro. Wśród nominowanych znalazł się Skalar Office Center, biurowiec wykonany według najwyższych standardów klasy A.

2011-10-10

PBG ERIGO wspiera Ligę Szkół EUROJUNIOR

4 października ruszyła II edycja Ligii Szkół Podstawowych EUROJUNIOR. W jesiennej odsłonie turnieju piłkarskiego bierze udział 14 reprezentacji szkół podstawowych z Poznania. PBG Erigo postanowiło wesprzeć projekt związany z edukacją młodzieży i przygotowaniem Poznania do Euro 2012.

2011-10-07

Jesienna promocja na Złotowskiej 51

Gdy powrót do domu z wakacji przestaje cieszyć, a myśl o spędzeniu kolejnego roku w swoich czterech ścianach wzbudza niechęć, oznacza to, że najwyższy czas na zmiany. Z myślą o jesiennych przeprowadzkach, przygotowaliśmy wyjątkową promocję na zakup mieszkania na osiedlu Złotowska 51.

2011-10-03

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl 15-16 października w Poznaniu

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Dla odwiedzających targi, PBG Erigo przygotował specjalne propozycje cenowe m.in. na ostatnie mieszkania na os. Złotowska51.

2011-09-27

Drzwi otwarte na osiedlu Złotowska 51

W sobotę 22 października firma PBG Erigo organizuje Drzwi Otwarte na Osiedlu Złotowska 51. Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli dokładnie przyjrzeć się inwestycji, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 44 000 złotych.

2011-09-23

Pierwsze dni otwarte na osiedlu Dolina Potęgowska za nami

W dniach 17-18 września na terenie osiedla odbyły się dni otwarte. Odwiedziło nas kilkudziesięciu Gdańszczan zainteresowanych zakupem własnego "M". Podczas dwudniowej imprezy nasi Klienci mieli okazję zwiedzić osiedle, obejrzeć interesujące ich mieszkania oraz porozmawiać z naszymi konsultantami na temat aktualnej oferty. Na odwiedzających nas Gości czekał mały poczęstunek.

2011-09-23

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl 24-25 września w Gdańsku

Targi mieszkaniowe są idealnym miejscem na zakup wymarzonego mieszkania. W ciągu dwóch dni trwania targów, można będzie zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Dla odwiedzających targi przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową mieszkań na osiedlu Dolina Potęgowska.

2011-09-13

Dni otwarte na osiedlu Dolina Potęgowska

Już w ten weekend, 17 i 18 września na terenie osiedla Dolina Potęgowska odbędą się dni otwarte. Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli dokładnie przyjrzeć się inwestycji, spotkać się z konsultantami, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

2011-09-12

PBG Erigo na targach „Dom Mieszkanie Wnętrze”

W pierwszych po wakacjach targach mieszkaniowych, które odbyły się w poznańskiej Arenie, wzięło udział około 100 wystawców. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu, tym razem jednak pod nową marką PBG Erigo.

2011-09-02

Gepard Biznesu 2010 Branży Budowlanej dla PBG DOM (obecnie PBG Erigo)

Firma PBG DOM (obecnie PBG Erigo) dołączyła do elitarnego grona Gepardów Biznesu, przedsiębiorstw z branży budowalnej, które rozwijają się najdynamiczniej w Polsce.

2011-08-24

Zapraszamy na targi Dom Mieszkanie Wnętrze 10-11 września w Poznaniu

Targi mieszkaniowe są idealnym miejscem na zakup wymarzonego mieszkania. W ciągu dwóch dni trwania targów, można będzie zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Dla odwiedzających targi przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową mieszkań m.in. na nowym osiedlu Ecoria.

2011-08-22

Osiedle Ecoria – nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu

Rusza budowa kompleksu mieszkaniowego przy ulicy Karpia w Poznaniu. Osiedle Ecoria to nowa inwestycja firmy PBG DOM Invest VI (wkrótce PBG Erigo), stworzona z myślą o tych, którzy chcą mieszkać w zgodzie z naturą.

2011-08-18

Skalar Office Center nagrodzony w konkursie European Property Awards

Skalar Office Center znalazł się wśród laureatów nagrody na najlepszy projekt architektoniczny w kategorii Office Architecture w konkursie European Property Awards. To jedyny polski obiekt, który został wyróżniony przez międzynarodowe jury w tegorocznej edycji konkursu.

2011-08-11

Wprowadzamy nową markę – PBG Erigo

Otwieramy nowy rozdział w historii segmentu deweloperskiego Grupy Kapitałowej PBG. W wyniku podjętych decyzji, z dniem 1 sierpnia rozpoczęliśmy promocję nowej marki – PBG Erigo. Powstanie marki PBG Erigo to konsekwencja strategii rozwoju Grupy Kapitałowej PBG.

2011-07-13

PBG Dom na Turnieju o Puchar Pani i Pana Kapitan

W najbliższą sobotę, 16 lipca na Kalinowych Polach odbędzie się Turniej o Puchar Pani i Pana Kapitan. Wśród partnerów wydarzenia znalazł się PBG Dom.

2011-06-10

Bridgestone w Skalar Office Center

Jeden z wiodących na świecie producentów opon - firma Bridgestone - jest nowym najemcą w Skalar Office Center. Poznański odział międzynarodowego koncernu zajmie 1 600 m kw. i znajdzie się na drugim piętrze biurowca.

2011-05-28

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skalar Office Center

Skalar Office Center pozyskał nowego najemcę, został nim Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Placówka ta zajmuje się zwiększaniem kompetencji zawodowych nauczycieli szkół i instytucji oświatowych. Nowa siedziba ODN-u będzie liczyła ok. 1 000 m kw. i znajdzie się na drugim piętrze biurowca.

2011-05-20

Firma IT wśród najemców w Skalar Office Center

Itelligence jest nowym najemcą w Skalar Office Center. Międzynarodowy dostawca kompleksowych rozwiązań IT w środowisku SAP zajmie w biurowcu 450 m kw. Umowa najmu została podpisana 6 kwietnia br.

2011-05-10

PBG Dom kibicował kajakarzom

W drugi weekend maja, na Torze Regatowym Malta, odbyły się zawody Pucharu Świata w Kajakarstwie. Do Poznania zawitało blisko pół tysiąca zawodników z 37 krajów. Głównym sponsorem zawodów była Spółka PBG S.A., stojąca na czele Grupy Kapitałowej PBG. Na tym wielkim sportowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć także PBG Dom.

2011-05-09

Oszczędny sposób na zakup mieszkania na Quadro Hous

PBG Dom, inwestor kompleksu Quadro House, wprowadza wyjątkową ofertę zakupu mieszkań. Jest to forma płatności "15/85", która oznacza, że większość kwoty wartości mieszkania wpłaca się dopiero przed jego odbiorem.

2011-05-04

Drugi biurowiec PBG Dom w Poznaniu

Spółka PBG Dom, deweloperskie ramię grupy kapitałowej PBG, została właścicielem kolejnego biurowca w Poznaniu. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Sienkiewicza 22.

2011-04-29

Puchar Świata w Kajakarstwie z PBG Dom

Zapraszamy kibiców sportu i miłośników aktywnego spędzania czasu nad Jezioro Maltańskie, gdzie 7 i 8 maja rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w Kajakarstwie.

2011-04-27

Db GROUP projektuje Hampton by Hilton w Świnoujściu

Wybrano biuro projektowe, które zajmie się przygotowaniem projektów i realizacją wnętrz pierwszego w Polsce hotelu marki Hampton by Hilton. Zadanie to powierzono firmie db GROUP Jezierska Janiszewski sp. j., która została jednocześnie inwestorem zastępczym obiektu.

2011-04-19

Małgorzata Kraśniewska dyrektorem Hampton by Hilton w Świnoujściu

Wybrano dyrektora generalnego Hampton by Hilton w Świnoujściu. Spółka PBG Dom, odpowiedzialna za inwestycję, rozpoczęła 15 kwietnia współpracę z Małgorzatą Kraśniewską, związaną dotychczas z grupą hotelową REZIDOR.

2011-04-13

Prezes PBG Dom o szansach młodych na własne mieszkanie

Studenci myślący o kupnie mieszkania spotkali się ze specjalistami z branży nieruchomości na seminarium „Szanse młodych na własne mieszkanie” zorganizowanym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jednym z prelegentów był Tomasz Hofman, Prezes Zarządu PBG Dom.

2011-04-13

Wywiad z Tomaszem Hofmanem - Prezesem Zarządu PBG Dom

Rok 2010 był dla PBG Dom niezwykle ważny, ponieważ zintensyfikowaliśmy proces budowy firmy deweloperskiej. Grupa Kapitałowa PBG zapewniła Zarządowi silne wsparcie merytoryczne i finansowe w budowie liczącego się w Polsce dewelopera. (...) Planujemy dynamiczny rozwój zarówno w sektorze budownictwa mieszkaniowego, jak i w prowadzeniu inwestycji komercyjnych. W tym roku zamierzamy przeznaczyć na ten cel 100 mln zł...

2011-04-05

PBG Dom na Uniwersytecie Ekonomicznym

11 kwietnia odbędzie się kolejna edycja seminarium „Szanse młodych na własne mieszkanie”. Organizatorem spotkania jest Studenckie Koło Naukowe Propertus, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Młodzi ludzie dowiedzą się m.in. jak kupić swoje pierwsze mieszkanie. PBG Dom jest Partnerem wydarzenia.

2011-03-18

PBG Dom w Starym Browarze

Od 18 marca, w Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar, trwa Wystawa Deweloperów. Odwiedzający wystawę mogą porównać najciekawsze inwestycje mieszkaniowe realizowane obecnie w Poznaniu. PBG Dom prezentuje przy tej okazji nowoczesny kompleks mieszkaniowy - Quadro House.

2011-03-17

Seminarium w Skalar Office Center

29 marca odbędzie się Seminarium Funkcjonalne Biuro 2011. W poznańskim biurowcu Skalar Office Center spotkają się specjaliści z dziedziny architektury, którzy będą rozmawiać nt. funkcjonalnej przestrzeni biurowej. Uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób stworzyć kreatywne miejsce pracy.

2011-02-21

Podpisanie umowy z siecią hoteli Hilton

Światowa sieć hoteli Hilton Worldwide ogłosiła zawarcie umowy franczyzowej z PBG Dom Sp. z o.o. na otwarcie hotelu marki Hampton by Hilton w Świnoujściu. Nowy hotel zacznie przyjmować gości zimą 2011 r. i odda do ich dyspozycji 104 pokoje.

2011-02-20

PBG Dom na Targach Mieszkaniowych Nowy Adres

W dniach 19-20 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi Mieszkaniowe Nowy Adres. Jest to największe i najpopularniejsze targowe wydarzenie nieruchomościowe w stolicy Wielkopolski. Tysiące zwiedzających podczas każdej edycji są tego najlepszym dowodem. Tym razem frekwencja również dopisała.

2011-01-26

Zapraszamy na targi mieszkaniowe 19-20 lutego w Poznaniu

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Dla odwiedzających targi PBG Dom ma specjalną propozycję cenową mieszkań na os. Złotowska51 oraz domów w Lusówku.

2011-01-26

1% na Szlachetną Paczkę

PBG DOM, jako partner akcji „Szlachetna paczka” w Wielkopolsce, zachęca do przekazania 1% podatku na Stowarzyszenie WIOSNA, które już od 10 lat organizuje przedświąteczną pomoc dla rodzin w potrzebie.

2011-01-25

Noworoczna Gala w Grupie PBG

Pracownicy największych projektów PBG oraz najważniejsze osoby z obszarów wspierających spotkali się podczas noworocznej gali Grupy PBG, która odbyła się 14 stycznia w kinie Multikino Poznań Malta. Tematem przewodnim były kontrakty zakończone i wygrane w 2010 r. Podczas spotkania wręczono statuetki „As w Grupie PBG”, wystąpił PBG Band, a na zakończenie odbyła się zabawa taneczna.

2011-01-24

PBG Dom Laureatem Certyfikatu Solidna Firma 2010

Program Solidna Firma już od 9 lat wspiera i promuje rzetelne firmy, poddając je jednocześnie surowej weryfikacji. Powstaje w ten sposób baza godnych zaufania przedsiębiorstw, do której w tym roku dołączyła firma PBG Dom.

2011-01-17

Poszukiwane grunty budowlane i projekty deweloperskie

PBG DOM zamierza kupić nowe projekty deweloperskie oraz grunty pod budownictwo wielorodzinne, hotele, placówki handlowe i biura. Pożądana powierzchnia użytkowo mieszkalna to powyżej 5000 m kw. Oferta dotyczy miast powyżej 50 tys. mieszkańców. Na zakup nowych inwestycji PBG DOM wyda w tym roku nawet 100 mln zł. Kontakt: inwestycje@pbdgdom.pl

PBG Erigo. Newsletter

Google+