English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Aktualności

2012-09-20

Zapraszamy na dni otwarte osiedla Dolina Potęgowska

Już w najbliższą sobotę 22 września na terenie osiedla Dolina Potęgowska w Gdańsku odbędą się dni otwarte. Nasi goście będą mogli dokładnie przyjrzeć się inwestycji, zobaczyć mieszkanie pokazowe, spotkać się z konsultantami, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

2012-09-03

Mieszkanie pokazowe na osiedlu Dolina Potęgowska w Gdańsku

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania pokazowego, prezentującego możliwości aranżacyjne mieszkania dwupokojowego na osiedlu Dolina Potęgowska w Gdańsku.

2012-06-27

Osiedle Ecoria – w wakacje taniej o 8 proc. i z Rodziną na swoim

Lato to najlepszy moment na kupno mieszkania na osiedlu Ecoria. W ramach wakacyjnej promocji wybrane mieszkania przy ul. Karpia w Poznaniu są tańsze o podatek Vat, a kolejnych jedenaście lokali spełnia warunki programu Rodzina na swoim.

2012-06-22

Quadro House – 49 mieszkań gotowych do odbioru!

Osiedle Quadro House powstało z myślą o osobach, które cenią niebanalną architekturę, wysoką jakość i komfort życia. To także propozycja dla tych, którzy nie chcą miesiącami czekać na swoje wymarzone „M” - w pełni ukończone osiedle oferuje ostatnie 49 mieszkań gotowych do odbioru.

2012-06-06

PBG Erigo rozbudowuje osiedle Dolina Potęgowska

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa II etapu osiedla Dolina Potęgowska w Gdańsku. W trzech kameralnych budynkach znajdzie się kolejnych 69 mieszkań z balkonami i przestronnymi tarasami.

2012-05-18

Co warto wiedzieć o USTAWIE DEWELOPERSKIEJ?

Od 29 kwietnia obowiązuje ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, zwana ustawą deweloperską. Jej głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa prawnego i finansowego osób kupujących nieruchomości. PBG Erigo już od dłuższego czasu działa według standardów, które ten akt prawny wprowadza.

2012-04-30

Video wycieczka po osiedlu Quadro House

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej gotowej już inwestycji w Poznaniu - apartamenty Quadro House.

2012-04-10

PBG Erigo planuje podwoić sprzedaż mieszkań w tym roku

PBG Erigo, planuje w tym roku sprzedaż około 100 lokali mieszkalnych, co oznacza podwojenie wyniku z 2011 r. Deweloper koncentrujący swoje projekty na rynku poznańskim, gdańskim i w Świnoujściu, realizuje obecnie dwa projekty mieszkaniowe i planuje uruchomienie kolejnych dwóch w tym roku. W realizacji jest również projekt mieszkań pod wynajem gdzie 100 lokali jest już wykończonych. W marcu Spółka zakończyła swój pierwszy projekt hotelowy – Hotel Hampton Hilton w Świnoujściu i przygotowuje już kolejną inwestycję hotelową w Poznaniu. 2012 r. ma być najlepszym rokiem dla PBG Erigo w historii, zarówno pod względem oczekiwanej sprzedaży lokali, jak i mieszkań znajdujących się w ofercie.

2012-04-10

Hampton by Hilton w Świnoujściu już otwarty!

W marcu swoje podwoje otworzył hotel Hampton by Hilton. To pierwszy w Polsce obiekt należący do znanej ekonomicznej marki hoteli – firmy Hilton Worldwide.

2012-03-16

„Poznań i okolice - wiosna 2012” – zapraszamy do lektury!

W najnowszym wydaniu albumu zaprezentowane zostały inwestycje PBG Erigo w Poznaniu. Szczególnie polecamy wywiad z Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w PBG Erigo Magdaleną Górzną-Jaromin.

2012-03-14

Osiedle Quadro House otworzyło drzwi

Pierwsze drzwi otwarte na osiedlu Quadro House już za nami. Oferta apartamentów we włoskim stylu spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Dla osób, które zdecydowały się na kupno mieszkania, nie bez znaczenia był fakt, że mieszkania będą gotowe do odbioru już za kilka tygodni.

2012-03-05

Drzwi otwarte na osiedlu Quadro House – już w najbliższą sobotę!

W sobotę 10 marca na terenie osiedla Quadro House przy ul. Smardzewskiej 17 odbędą się pierwsze Drzwi otwarte. Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli dokładnie przyjrzeć się inwestycji, spotkać się z konsultantami, a także otrzymać 5 000 zł na dowolny cel.

2012-03-05

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach w MTP

Za nami kolejna udana edycja wiosennych Targów Mieszkań i Domów Nowyadres.pl w Poznaniu. Oferta SALE, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o odwiedzających targi, cieszyła się dużym zainteresowaniem.

2012-03-01

Pierwsze w sezonie wiosennym targi już za nami

12. edycja Targów Mieszkań i Domów Nowyadres.pl w Gdańsku jak co roku przyciągnęła tłumy ludzi szukających wymarzonego mieszkania. Dziękujemy wszystkim za przybycie i odwiedziny naszego stoiska.

2012-02-28

Kup mieszkanie prosto z wieszaka na targach Nowyadres.pl w Poznaniu

W ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe”, PBG Erigo przygotowało wyjątkową ofertę: wybrane mieszkania na osiedlu Złotowska 51, Quadro House oraz domy w Lusówku-Rozalinie będą dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na stoisko D5!

2012-02-21

Przyjdź na targi i wybierz mieszkanie... z wieszaka!

To już 12. edycja Targów Mieszkań i Domów Nowyadres.pl w Gdańsku. Z tej okazji nie tylko organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji. Tylko dla odwiedzających targi przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na wybrane mieszkania na osiedlu Dolina Potęgowska.

2012-02-21

Eco na Potęgę – znajdź nas na Facebooku`u!

Na portalu Facebook pojawił się profil osiedla Dolina Potęgowska – Eco na Potęgę. Ekociekawostki, dyskusje dotyczące ecolivingu - polub nas i dowiedz się więcej!

2012-02-21

Dni otwarte na osiedlu Quadro House – przyjdź i zakochaj się w tym miejscu!

W sobotę 10 marca na terenie osiedla Quadro House przy ul. Smardzewskiej 17 odbędą się pierwsze Dni otwarte. Wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli dokładnie przyjrzeć się inwestycji, spotkać się z konsultantami, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

2012-02-19

Wiosenne targi mieszkaniowe w Poznaniu już wkrótce!

„Wiosenne Nowości Targowe” – to hasło przewodnie najbliższej edycji targów nowyadres.pl, które odbędą się 3-4 marca, w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą i kupić wymarzone mieszkanie w wyjątkowej cenie.

2012-02-06

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów - stoisko B2!

„Wiosenne Nowości Targowe” – to hasło przewodnie najbliższej edycji targów nowyadres.pl, które odbędą się 25-26 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Gdańskich. To wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą i kupić wymarzone mieszkanie w wyjątkowej cenie.

2012-01-27

PBG S.A. Tak się buduje w Poznaniu

Jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów, które świetnie widać z okien samolotów startujących lub lądujących na lotnisku Ławica, jest Stadion Miejski w Poznaniu. Stąd prezentacja Grupy Kapitałowej PBG jako wykonawcy stadionów w kwartalniku Portu Lotniczego Poznań-Ławica "Let’s fly".

2012-01-11

Ostatni rok z "Rodziną na swoim"

Rok 2012 będzie ostatnim, w którym będzie można zaciągać kredyty hipoteczne na preferencyjnych warunkach. Mimo zmian w limitach cenowych w pierwszym kwartale 2012 r. w Gdańsku, aż 77 proc. mieszkań na osiedlu Dolina Potęgowska może być finansowana z rządową dopłatą.

2012-01-09

Tanie urządzanie z kartą Home Profit

Program oszczędnościowy Home Profit pozwoli wszystkim naszym Klientom ograniczyć wydatki związane m.in. z wykończeniem i wyposażeniem mieszkania, zakupem sprzętu RTV i AGD, opieką medyczną, edukacją, wypoczynkiem czy sportem.

2012-01-05

Nowe zasady Rekomendacji S

Od 1 stycznia 2012 roku zmieniły się zasady wyliczania zdolności kredytowej. Osoba, która jeszcze w grudniu mogła otrzymać maksymalnie 300 tys. zł na 30 lat, dzisiaj pożyczy najwyżej 279 tys. zł.

PBG Erigo. Newsletter

Google+