English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Aktualności

2013-12-17

Mieszkanie dla Młodych - o czym trzeba wiedzieć

Już dosłownie dni dzielą nas od startu programu MDM. Dla wielu młodych Polaków ma być on szansą na zakup pierwszego mieszkania – państwo pomoże im w finansowaniu wkładu własnego. Choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, Mieszkanie Dla Młodych zawiera klauzule, które ograniczają sposoby korzystania z nowego lokum. Sprawdź na co uważać. Zapraszamy do lektury artykułu w którym komentarza udzielił ekspert PBG Erigo.

2013-11-29

Promocje bez negocjacji? U nas to możliwe

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwa się przez lata. Dotyczy to także sfery finansowej, bo mało kogo stać dziś na zakup własnego „M” bez zaciągania kredytu. Cena jaką zapłacimy za lokum może odbijać się na naszej sytuacji finansowej jeszcze przez długie lata. Wniosek? Warto negocjować z deweloperem. Zapraszamy do lektury artykułu z udziałem naszego eksperta.

2013-10-28

Ciasne, ale własne czyli mieszkanie po polsku

Gorzej niż Czesi, Rumuni, Hiszpanie – tak mieszkają Polacy. Pod względem liczby mieszkań przypadających na tysiąc osób, jesteśmy na ostatnim miejscu w Europie. Według danych Eurostatu ok. 44% ludzi w wieku 25-34 lata rezyduje z rodzicami. Jest nam ciasno i niewygodnie. Zobacz jak mieszka statystyczny Kowalski i co z tego wyniknie za kilka lat.

2013-10-17

Zapraszamy do Świnoujścia

Projektowanie i budowa mieszkań na miarę marzeń oraz potrzeb Klientów zawsze stanowi duże wyzwanie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że oferta PBG Erigo spełnia wymagania nabywców i nasze „cztery kąty” szybko znajdują właścicieli, czego świetnym przykładem są m.in. mieszkania w Świnoujściu.

2013-10-07

Informacje o przetargu

PBG Erigo Projekt niniejszym ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż nieruchomości położonej w Poznaniu, pomiędzy ulicami S. Jakiela, A. Fieldorfa i T. Mikke, obręb Strzeszyn.

2013-09-28

Pomorska Kolej Metropolitalna zmieni wartość Twojego mieszkania?

Wzrost wartości mieszkań i nowe obszary dla inwestorów to jedne z najczęściej wymienianych korzyści jakie wiążą się z budową Kolei Metropolitalnej. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym przedstawiciel PBG Erigo wyjaśnia dlaczego warto inwestować nie tylko w centrach miast.

2013-09-18

Kolejne mieszkania w promocji "Przybij piątkę z Ecorią"!

Z przyjemnością informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem promocją "Przybij piątkę", zwiększyliśmy pulę mieszkań objętych promocją. Obecnie w promocji czeka na Państwa 7 mieszkań.

2013-08-23

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów - stoisko D5

Już 7 i 8 września zapraszamy Państwa na kolejną edycję Wielkopolskich Targów Mieszkań i Domów, na których nie zabraknie także PBG Erigo. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska D5, zlokalizowanego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną.

2013-08-13
2013-08-08

Gdzie poznaniacy mówią dobranoc, czyli PBG Erigo na portalu Onet.pl

W jakich dzielnicach Poznania chciałby mieszkać statystyczny poznaniak? Czy w ogóle stać go na wymarzoną lokalizację? Jak pokazują badania, poznaniaków interesują głównie dwa rejony miasta, a większość z nich stać na małe metraże. Na znacznie więcej mogą pozwolić sobie głównie ci klienci, którzy ukończyli 35 rok życia.

2013-07-22

Integracja w Dolinie Potęgowskiej

Już w najbliższy weekend zapraszamy Państwa na integracyjne spotkanie mieszkańców Doliny Potęgowskiej. Do udziału w tym sympatycznym wydarzeniu zachęcamy nie tylko nabywców mieszkań w Dolinie, ale także osoby, które dopiero rozważają kupno własnego „M”.

2013-07-10

Przybij piątkę z Ecorią!

Osiedle Ecoria szybko zyskało uznanie i sympatię kupujących – większość mieszkań znalazła już swoich nabywców! To ostatni moment na zakup własnego M w tym wyjątkowym miejscu.

2013-06-14

PBG Erigo zaprasza na piknik charytatywny

PBG Erigo i Fundacja RAKoff z przyjemnością zapraszają Państwa na charytatywny piknik wakacyjny, który odbędzie się już w najbliższy weekend nad jeziorem Malta w Poznaniu.

2013-06-04

Dolina Potęgowska kolejny raz otwiera drzwi!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Dzień Otwarty osiedla Dolina Potęgowska, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 8 czerwca przy ulicy Potęgowskiej w Gdańsku. Na gości czekać będzie grono doświadczonych konsultantów, specjalistów od aranżacji wnętrz oraz doradców z zakresu finansów, którzy tego dnia będą do Państwa wyłącznej dyspozycji. Wystarczy przyjść i... wynegocjować swój rabat!

2013-05-27

Drzwi otwarte Quadro House za nami!

W minioną sobotę na terenie kompleksu Quadro House odbyły się kolejne już Drzwi Otwarte naszej inwestycji. Odwiedziło nas kilkudziesięciu gości zainteresowanych zakupem własnego mieszkania. A ci którzy zdecydowali się zostać naszymi klientami, otrzymali rabat w wysokości 20.000zł.

2013-05-17

Dni otwarte Quadro House

Już 25 maja (sobota) zapraszamy Państwa na ulicę Smardzewską w Poznaniu, gdzie odbędą się dni otwarte Quadro House. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z gotowymi mieszkaniami, jak również porozmawiać z naszymi konsultantami, którzy będą do Państwa wyłącznej dyspozycji. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy na tę okazję wyjątkową ofertę rabatową.

PBG Erigo. Newsletter

Google+