English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Artykuły

Poznań – deweloperzy biją się o Twoje względy

Konkurencja duża, a klient wymagający. Jeśli chodzi o Poznań – developerzy mają o co walczyć. I często im się udaje. Wystarczy spojrzeć na twarde dane. Jak informuje raport Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, tylko w 2012 roku Poznań był jednym z 5 miast w których deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań! Co powinieneś wiedzieć o lokalnych deweloperach?

Mieszkania deweloperskie – Poznań w czołówce

W Poznaniu sporo się dzieje – także jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Popyt na nowe mieszkania nie ustaje, tak samo zresztą jak podaż. Według danych UOKiK, które zostały opublikowane w tym roku, Poznań znalazł się w pierwszej piątce miast o największej liczbie sprzedanych mieszkań. Nowe mieszkania od dewelopera? Poznań kusi potencjalnych nabywców. Sprawdź, co mogą Tobie zaoferować lokalni deweloperzy.

Jeśli w grę wchodzi mieszkanie trzypokojowe – Poznań czeka z ofertą!

Na rynku nieruchomości króluje mieszkanie dwupokojowe – Poznań obfituje w takie oferty, szczególnie jeśli chodzi o rynek pierwotny. Mniejsze mieszkania są zwykle tańsze a przez to bardziej dostępne dla ludzi młodych, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie. Jednak – czasem warto rozważyć zakup większego lokum. Trzy pokoje mogą okazać się tańsze niż myślisz. Kiedy kupić dwa, a kiedy trzy pokoje?

Dobry deweloper – Poznań know how

Ci, którzy mają za sobą zakup mieszkania wiedzą, ile wysiłku trzeba włożyć w całą procedurę nabycia lokum. Kupno własnego „M” jest często największą w życiu inwestycją i nie opłaca się tu podejmować pochopnych ruchów. Jedną z kluczowych decyzji, którą trzeba podjąć jest wybór dewelopera. Pytanie tylko kim jest tzw. „sprawdzony” deweloper? Poznań ma tu coś do powiedzenia – w stolicy wielkopolski działa kilku inwestorów a w każdej chwili mogą pojawić się następni. Kogo wybrać?

Jeśli szukasz mieszkania Świnoujście to dobry trop

Mieszkanie nad morzem to ciekawy sposób na inwestowanie i … wakacje. Kupno własnego lokum nad Bałtykiem zapewni nabywcy udane wakacje, ale pozwoli też zarobić na drodze wynajmu. Jeśli chodzi o nowe mieszkania – Świnoujście oferuje tu szeroki wachlarz możliwości. Sprawdź jakich!

Naramowice – mieszkanie marzeń czeka

Mieszkańcy Poznania mają swoje mniej i bardziej lubiane dzielnice. Jedni chcą osiedlić się na Grunwaldzie, inni nie wyobrażają sobie życia poza Winogradami. Istnieje też spora grupa osób, która upodobała sobie Naramowice. Mieszkanie w tej dzielnicy to zdaniem wielu najlepszy wybór. Czy mają rację?

Nowe mieszkania w Poznaniu – co wybrać by nie żałować

Jeśli planujesz zakup mieszkania w stolicy wielkopolski z pewnością zdążyłeś się zapoznać z ofertą rynku pierwotnego i wtórnego. Sprzedaż mieszkań w Poznaniu kwitnie i nic nie wskazuje na to aby miało się to zmienić. Sprawdź, na co zwrócić uwagę aby znaleźć mieszkanie w pełni spełniające Twoje potrzeby.

Google+