English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Informacje prasowe

2010-12-21

Jak spełnić noworoczne postanowienie i sprawnie kupić mieszkanie?

Koniec roku to nie tylko czas refleksji i podsumowań, ale również życzeń i postanowień na przyszłość. Wiele osób myśli wtedy o własnych czterech kątach. Zakup mieszkania to spełnienie marzeń. Warto więc wiedzieć jak należy je kupować, by po Świętach nastrój po prostu nie prysł.

2010-12-17

W Trójmieście liczy się przestrzeń i urokliwa okolica

Trójmiasto, jak na metropolię przystało, dynamicznie rośnie i rozwija się. Lokalizację najlepszych dzielnic mieszkaniowych w tym rejonie determinuje rozległa przestrzeń, którą docenia coraz więcej mieszkańców. To właśnie ze względu na przestronną okolicę na czele rankingu najlepszych miejsc do zamieszkania znajdują się obecnie gdański Chełm - Południe, Sopot Górny oraz Wielki Kack w Gdyni.

2010-11-26

PBG DOM solidnym przedsiębiorcą roku - rozdano EuroCertyfikaty 2010

EuroCertyfikaty są przyznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dokument ten zaświadcza, że firma prowadzi dobrą politykę rozwoju oraz jest sprawnie zarządzana. Wyróżnienie EuroCertyfikatem daje także pewność, że produkt czy usługa spełnia wszelkie niezbędne wymogi techniczne i jakościowe. W kategorii Certyfikat Jakości Produktu/Wyrobu/Usługi nagrodę otrzymał w tym roku m.in. poznański deweloper - spółka PBG DOM.

PBG Erigo. Newsletter

Google+