English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Jeśli szukasz mieszkania Świnoujście to dobry trop

Mieszkanie nad morzem to ciekawy sposób na inwestowanie i … wakacje. Kupno własnego lokum nad Bałtykiem zapewni nabywcy udane wakacje, ale pozwoli też zarobić na drodze wynajmu. Jeśli chodzi o nowe mieszkania – Świnoujście oferuje tu szeroki wachlarz możliwości. Sprawdź jakich!

 

Posiadanie własnego, nadmorskiego lokum, gwarantuje nam możliwość udania się na wakacje o każdej porze, bez kosztów wynajmu pokoi. Z drugiej strony, inwestowanie w nieruchomości od lat uznawane jest za jeden z lepszych sposobów na ulokowanie kapitału. Łączymy zatem przyjemne z pożytecznym.

 

Świnoujście: Nowe mieszkania idą jak woda

Marzenia o nadmorskim mieszkaniu warto wcielić w życie. Mieszkania na sprzedaż w Świnoujściu są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Chętnych na zakup nie brakuje – o czym przekonał się deweloper PBG Erigo, który ma w swojej ofercie także nadmorskie mieszkania; lokale ze Świnoujściu szybko znajdują nabywców i ci którzy myślą o ich zakupie powinni się śpieszyć (sprawdź ofertę: www.pbg-erigo.pl). Nie trzeba od razu kupować czteropokojowych apartamentów, w przypadku wielu turystów świetnie sprawdzają się mniejsze, jednopokojowe mieszkania. Taki pokój będzie można wynajmować innym urlopowiczom, którzy docenią posiadanie własnej łazienki i kuchni. Popularny model korzystania z takich nadmorskich lokali jest prosty – wykorzystuje się je jako bazę wypadową na urlop a na pozostały okres oferuje się go czasowym najemcom. Nowe mieszkania w Świnoujściu świetnie się do tego nadają.

 

 

Mieszkania– Świnoujście oznacza komfort

Nowe budownictwo jest cenione przez osoby poszukujące mieszkań. Przemyślana architektura, ładne wnętrza i atrakcyjne położenie sprawiają, że lokale szybko znajdują nabywców. Ta zasada dotyczy zarówno dużych metropolii, jak i mniejszych miast – w tym Świnoujścia. Plusem mieszkania kupionego od dewelopera jest ustawność – mieszkania projektowane są tak aby można było je łatwo urządzić i dostosować do własnych potrzeb. Własne lokum nad morzem pozwoli też ma komfortowe planowanie wakacji i wyeliminuje konieczność nerwowego szukania pokoju w szczycie sezonu. Dodatkowo można zawsze pomyśleć o odwiedzeniu mieszkania także jesienią, czy zimą – Bałtyk warto jest obejrzenia o każdej porze. Jeśli chodzi o Świnoujście, mieszkania na sprzedaż są często ulokowane w bardzo atrakcyjnych dzielnicach – to też atut.

 

Nowe możliwości, nowe mieszkania – Świnoujście czeka!

Trzeba tutaj zaznaczyć, że nadmorska oferta mieszkaniowa jest stosunkowo szeroka i obejmuje wiele miast. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na Świnoujście? Za miastem tym przemawiają czynniki ekonomiczne – mieszkania w Świnoujściu są często tańsze niż ich odpowiedniki z np. Sopotu. To nie wszystko. Świnoujście leży tuż przy granicy z Niemcami i jest wspaniałą bazą wypadową do naszych zachodnich sąsiadów. Miasto posiada też rozwinięta infrastrukturę turystyczną i wiele urokliwych miejsc. Turystów zachwyca nie tylko przyrodą i piaszczystą plażą, ale także urokliwymi kawiarniami i restauracjami.

 

 

Dane kontaktowe:

Biuro sprzedaży PBG Erigo

Skalar Office Center
ul. Górecka 1
60-201 Poznań
tel.: +48 61 85 52 219

 

Ilustracja 1: Komfortowa kuchnia we własnym nadmorskim lokum? Nowe mieszkania w Świnoujściu to gwarantują

 

Ilustracja 2: Szukasz mieszkania na sprzedaż? Świnoujście kusi nowoczesnymi lokalami. Źródło: PBG Erigo

 

Ilustracja 3: Jeśli szukasz wymarzonego mieszkania - Świnoujście ma dla Ciebie kilka propozycji. Na zdjęciu wizualizacja inwestycji PBG Erigo. Obecnie mieszkania są już gotowe do odbioru!

Google+