English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Jeśli w grę wchodzi mieszkanie trzypokojowe – Poznań czeka z ofertą!

Na rynku nieruchomości króluje mieszkanie dwupokojowe – Poznań obfituje w takie oferty, szczególnie jeśli chodzi o rynek pierwotny. Mniejsze mieszkania są zwykle tańsze a przez to bardziej dostępne dla ludzi młodych, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie. Jednak – czasem warto rozważyć zakup większego lokum. Trzy pokoje mogą okazać się tańsze niż myślisz. Kiedy kupić dwa, a kiedy trzy pokoje?

 

 

Dwupokojowe, trzypokojowe ofert jest mnóstwo

Zakup lokum to duża inwestycja i choćby dlatego trzeba ją dokładnie przemyśleć. Kupno mieszkania od dewelopera ma ten plus, że dostajemy klucze do całkowicie nowego lokum, które można wykończyć według własnego uznania. Deweloperzy oferują też wiele zniżek i rabatów. Niektórzy są skłonni obniżyć cenę za np. szybkie podjecie decyzji, czy za zakup ostatniego wolnego mieszkania w danej inwestycji. Autem „deweloperki” jest fakt, że niektóre nowe lokale można nabyć w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych. Interesuje Cie mieszkanie trzypokojowe? Poznań to miejsce dla Ciebie! W MDM można kupić nawet 3 czy 4 pokoje. Jednym z lepiej zlokalizowanych osiedli na którym dostępne są właśnie takie lokale jest Ecoria położona na Naramowicach (Sprawdź ofertę na: www.ecoria.pl). Aby zapoznać się z lokalnymi inwestycjami wystarczy dostęp do internetu.

 

 

Poznań – mieszkanie dwupokojowe to standard

Mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu przykuwa zainteresowanie klientów ponieważ jest tańsze od swojego większego odpowiednika. Dwa pokoje poszukiwane są zwłaszcza przez osoby dopiero wkraczające w dorosłe życie albo planujące założenie rodziny. Dwa pokoje to wymarzony prezent ślubny dla pary. Wiedzą o tym deweloperzy, którzy zwykle tak projektują swoje inwestycje aby znaleźć w nich sporo miejsca na właśnie takie mieszkania. Takie lokum można stosunkowo szybko urządzić i wygodnie w nim mieszkać. W razie potrzeby łatwo też o wynajem – w dwóch pokojach mogą zamieszkać dwaj lub nawet czterej studenci. Nie bez znaczenia jest też fakt, że na na taki lokal łatwiej uzyskać kredyt ponieważ w grę wchodzi mniejsza suma jaką chcemy pożyczyć od banku.

 

Poznań – mieszkanie trzypokojowe jest w Twoim zasięgu

Istnieje spora grupa osób, która powinna zainteresować się zakupem nieco większego lokum. Są to przede wszystkim rodziny z dziećmi, osoby planujące potomstwo i takie, które pracują z domu. Już trzy pokoje pozwoliłyby na komfortowe ulokowanie wszystkich domowników. Przy dwójce dzieci każde z nich mogłoby mieszkać w swoim pokoju, dodatkowe pomieszczenie przyda się także tym, którzy marzą o własnym gabinecie. Jeśli chodzi o mieszkanie trzypokojowe, Poznań daje tu wiele możliwości. Warto zauważyć, że także 3-pokojowe lokale można nabyć w ramach MDM – taką ofertę posiada PBG Erigo: przy ul. Karpiej w MDM dostać możemy nawet 3 i 4 pokojowe lokale, które są już gotowe do odbioru. Niewątpliwym atutem większych mieszkań jest fakt, że mogą służyć one przez długie lata – nawet jeśli w rodzinie pojawi się nowe dziecko to mieszkanie nadal będzie wystarczająco przestronne.

 

 

Dane kontaktowe:

Biuro sprzedaży PBG Erigo

Skalar Office Center
ul. Górecka 1
60-201 Poznań
tel.: +48 61 85 52 219

 

Ilustracja 1: Trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu? Z MDM jest taniej! Na zdjęciu - Osiedle Ecoria

 

Ilustracja 2: Nowoczesny design, przemyślana architektura - mieszkanie deweloperskie są cenione przez klientów. Mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu można otrzymać praktycznie od ręki.

 

Ilustracja 3: Trzypokojowe mieszkanie? Poznań ma się czym pochwalić. Na zdjęciu inwestycja PBG Erigo przy ul. Karpiej (Naramowice)

Google+