English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Naramowice – mieszkanie marzeń czeka

Mieszkańcy Poznania mają swoje mniej i bardziej lubiane dzielnice. Jedni chcą osiedlić się na Grunwaldzie, inni nie wyobrażają sobie życia poza Winogradami. Istnieje też spora grupa osób, która upodobała sobie Naramowice. Mieszkanie w tej dzielnicy to zdaniem wielu najlepszy wybór. Czy mają rację?

 

 

Wybór miejsca w którym chcemy mieszkać to jedna z ważniejszych decyzji jakie podejmujemy w życiu – zwłaszcza jeżeli planujemy nie wynajem, lecz zakup mieszkania. Pod uwagę warto dbać potrzeby i preferencje wszystkich domowników. Dorosłych interesuje zapewne dojazd do pracy, żłobka i przedszkola, nastolatki będą zwracały uwagę na bliskość szkół i centrum miasta. Najmłodszych członków rodziny ucieszy zapewne bliskość placu zabaw. Jeżeli chodzi o Naramowice, mieszkanie w tej dzielnicy będzie pewnie ulokowane w pobliżu jakiś terenów zielonych np. Żurawińca. Z Naramowic szybko można pojechać też na wycieczkę na Morasko. W pobliżu znajdzie się też centrum fintess, siłownie a także sklepy. Oczywiście funkcjonuje też komunikacja miejska, która opiera się głównie o autobusy i tzw. „Pestkę”.

 

 

Pierwsze mieszkanie – Naramowice zapraszają

Północna część Poznania obfituje też w mieszkania na sprzedaż w tym, nowe lokale deweloperskie. Jedną z nowszych inwestycji jest Osiedle Ecoria zlokalizowane przy ul. Karpiej – co ważne mieszkania są już gotowe do odbioru i dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych (sprawdź ofertę! www.ecoria.pl). W ramach MDM młodzi ludzie (ci którzy nie ukończyli 35 roku życia) mogą uzyskać dofinansowanie wkładu własnego przy zakupie nowego mieszkania. Lokale z rynku pierwotnego cieszą się uznaniem klientów ponieważ są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też bardzo ustawne. Nowe lokum można urządzić wedle własnych upodobań. Do dyspozycji klientów deweloperzy oddają też komórki lokatorskie oraz garaże – najczęściej dodatkowo płatne. Nie od dziś jednak wiadomo, że ceny można negocjować. Jeżeli kupujemy większe mieszkanie – warto zapytać czy z tego tytułu nie możemy liczyć na jakieś upusty. Jeśli chodzi o pierwsze, własne mieszkanie – Naramowice są dobrym wyborem. Można tu znaleźć bardzo ciekawe oferty.

 

 

Naramowice – mieszkanie od dewelopera

Jeżeli już zdecydowaliśmy, że chcemy kupić mieszkanie na Naramowicach i z rynku pierwotnego, trzeba zastanowić się nad wyborem dewelopera. Na pewno nie wolno podejmować pochopnych decyzji, tylko rzetelnie zabrać się za prześwietlanie dewelopera. Kolorowe katalogi, błyszczące foldery to nie wszystko! Nic nie zastąpi porządnego researchu. W pierwszej kolejności warto sprawdzić KRS dewelopera oraz księgę wieczystą danej nieruchomości. Dzięki tym dokumentom będziemy wiedzieli, jak wygląda sytuacja finansowa dewelopera i jego inwestycji. Oczywiście na liście lektur obowiązkowych trzeba uwzględnić prospekt informacyjny. Deweloper ma obowiązek dostarczyć klientom taki dokument – nakazuje to ustawa deweloperska. W prospekcie znajdziemy nie tylko informacje dotyczące samego dewelopera ale też dane nt. inwestycji, którą jesteśmy zainteresowani.

 

Dane kontaktowe:

Biuro sprzedaży PBG Erigo

Skalar Office Center
ul. Górecka 1
60-201 Poznań
tel.: +48 61 85 52 219

 

Ilustracja 1: Naramowice - mieszkania na Osiedlu Ecoria (już w sprzedaży)

 

Ilustracja 2: Nowoczesna architektura, ustawne pokoje - jeżeli chodzi o mieszkania - Naramowice to świetny adres

 

Ilustracja 3: Dobre mieszkanie? Naramowice zapraszają. Na zdjęciu wizualizacja os. Ecoria. W tej chwili mieszkania są już gotowe do odbioru!

Google+