English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Bezpieczny deweloper

Zakup mieszkania czy domu dla naszych Klientów jest największą i najważniejszą  inwestycją kapitałową w ich życiu. Z związku z tym przywiązujemy szczególną wagę do bezpieczeństwa finansowego inwestycji. Nasza stabilność zagwarantowana jest przez wysoki kapitał zakładowy oraz spółki celowe, powołane do obsługi konkretnych projektów. Odrębny podmiot realizujący daną inwestycję, daje naszym klientom pewność, że pieniądze które wpłacają na poczet zakupu lokalu, będą przeznaczane tylko na tę, konkretną inwestycję. Pozostałe projekty całej Grupy nie mają wpływu na realizację budynku, a Spółka nie jest obciążona innymi zobowiązaniami.

Zapewniamy należyte bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji. Za każdym razem sporządzamy szczegółowe zestawienie wszystkich kosztów związanych z zakupem nowego lokum. Nasze relacje z klientami oparte są na partnerstwie, dlatego umowy, które zawieramy z nabywcą lokalu, zabezpieczają interesy obu stron. Ponadto nasi klienci mają możliwość ustalenia dogodnych dla siebie warunków płatności. Współpracujemy z wieloma bankami, również z tymi, które oferują kredyty w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego dbając o ich bezpieczeństwo, zawieramy umowy przedwstępne w formie aktu notarialnego.

Dla zapewnienia wysokiego poziomu realizacji inwestycji oraz obsługi klientów, do każdego projektu  powoływana jest osobna spółka celowa. Odrębny podmiot realizujący daną inwestycję, daje naszym klientom pewność, że pieniądze które wpłacają na poczet zakupu lokalu, będą przeznaczane tylko na tę, konkretną inwestycję. Pozostałe projekty całej Grupy nie mają wpływu na realizację budynku, a Spółka nie jest obciążona innymi zobowiązaniami.

Nasze realizacje wyróżniają się wysoką jakością wykonania, osiąganą przy użyciu najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii. Nad sprawnym przebiegiem naszych inwestycji czuwa doświadczony personel, w tym również autorzy projektów, co daje gwarancję dostarczenia klientowi mieszkań wykonanych w odpowiednim standardzie i jakości.

PBG Erigo. Newsletter

Google+