English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Misja, wizja, strategia

MISJA:

Naszą misją jest troska i dbałość o każdego klienta. Nieustannie staramy się wyprzedzać potrzeby naszych klientów i urzeczywistniać ich marzenia  o bezpiecznym i komfortowym życiu. Nasi klienci zasługują na najefektywniejsze rozwiązania i unikalne projekty, dlatego nasze realizacje charakteryzują się oryginalną architekturą, którą osiągamy przy współpracy z  renomowanymi biurami architektonicznymi.

Dążymy do tego, by oferować klientom technologie przyjazne dla ludzi i środowiska. Starannie wybieramy miejsca dla nowych obiektów, harmonijnie wkomponowując ich architekturę w krajobraz otoczenia. Najwyższa jakość oraz dbałość o każdy szczegół, to wyróżniki naszych inwestycji. Wierzymy, że dzięki naszym kompetencjom i innowacyjnemu podejściu, udaje nam się osiągnąć satysfakcję klientów.

WIZJA:

Nasza wizja opiera się na potencjale ludzi, których łączy wspólna pasja do tworzenia wysokiej klasy obiektów, wyróżniających się niezwykłym charakterem. Dzięki ich pracy i stale rosnącej liczbie zadowolonych klientów, mamy ambicję w niedalekiej przyszłości stać się jednym z największych deweloperów w Polsce notowanym na GPW. Giełdowy debiut naszej spółki zaplanowany jest na lata na 2013-2014.
 
Aspirując do pozycji lidera branży deweloperskiej, zamierzamy powiększyć swój portfel inwestycyjny
o kolejne projekty w największych polskich miastach i rozszerzać swoją działalność o rynki zagraniczne. To z kolei przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności marki PBG Erigo na rynku deweloperskim.

Profesjonalizm, zaangażowanie oraz ciągłe poszukiwanie i doskonalenie nowych rozwiązań sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem zarówno dla naszych klientów, jak i kontrahentów.

STRATEGIA:

Od początku swojej działalności wyznaczamy najwyższe standardy na polskim rynku nieruchomości. Prowadzimy inwestycje w największych miastach Polski oraz w miastach o najlepszych perspektywach rozwoju. W najbliższym czasie planujemy powiększyć swoje portfolio o projekty w Warszawie i Krakowie. Dynamikę rozwoju naszej firmy odzwierciedla m.in. ilość nowych projektów, stopień ich zaawansowania oraz dalsze plany rozwoju.

W perspektywie najbliższych kilku lat, chcemy wyraźnie zaznaczyć i utrwalić swoją obecność na rynku biurowym, dlatego przewidujemy realizacje w tym segmencie kolejnych obiektów, jak również przeprowadzenie  nowych projektów hotelowych w podobnym wymiarze. Zawarcie umowy z Hilton Worldwide na prowadzenie pierwszego w Polsce hotelu marki Hampton by Hilton w Świnoujściu, zapoczątkowało naszą współpracę z uznanymi sieciami hotelowymi.

Realizując każdą inwestycję mamy na uwadze indywidualne potrzeby i pragnienia klientów. Dlatego bardzo starannie dobieramy lokalizację naszych inwestycji, które wyróżniają się niepowtarzalną i dobrze komponującą się z otoczeniem architekturą. Wszystkie nasze projekty stanowią harmonijne połączenie piękna i walorów użytkowych.

PBG Erigo. Newsletter

Google+