English version

Grupa PBG

mapa serwisu

O nas

Otwieramy nowy rozdział w historii segmentu deweloperskiego Grupy Kapitałowej PBG. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zapadła decyzja o powołaniu do życia nowej marki – PBG Erigo. Powstanie PBG Erigo to konsekwencja strategii rozwoju Grupy Kapitałowej PBG.

Z uwagi na sukces dotychczasowych realizacji i ekspansywną politykę inwestycyjną, zaistniała potrzeba wyodrębnienia dwóch wyspecjalizowanych obszarów, realizujących działania na rynku nieruchomości.

Pierwszym obszarem, zarządza spółka PBG Erigo, która przejęła wszelkie obowiązki związane z przygotowaniem, realizacją i sprzedażą projektów inwestycyjnych w sektorze nieruchomości mieszkaniowych, hotelowych i biurowych. Drugi obszar to rynek nieruchomości komercyjnych. Tym obszarem zarządza PBG DOM Sp. z o.o., która być może w najbliższym czasie zmieni swoją nazwę.

Nazwa Erigo powstała w wyniku połączenia francuskiego słowa eriger, które oznacza wznosić się i angielskiego to go, czyli iść, biec. Tym samym dokładnie oddaje punkt, w którym obecnie się znajdujemy. Nazwa PBG Erigo Sp. z o.o. niesie za sobą takie wartości jak profesjonalizm, kompetencje, doświadczenie i rozwój, a także komunikuje innowacyjny oraz międzynarodowy charakter firmy.

PBG Erigo Sp. z o.o., kontynuując dotychczasową politykę spółki PBG DOM, kieruje swoją ofertę do ludzi ceniących funkcjonalne przestrzenie oraz spokojne i przyjemne otoczenie. Nasze dotychczasowe realizacje charakteryzują się atrakcyjnym położeniem, zarówno pod względem estetycznym, jak i komunikacyjnym oraz niepowtarzalną i nowoczesną architekturą. Potrafimy sprostać indywidualnym potrzebom każdego Klienta, dlatego nasze projekty wyróżniają się funkcjonalnością i ergonomią.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie Klientów. Ich satysfakcja i poczucie bezpieczeństwa stanowią dla nas najwyższe wartości. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć funkcjonalne i komfortowe przestrzenie do życia, pracy i odpoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

PBG Erigo. Newsletter

Google+