English version

Grupa PBG

mapa serwisu

Aktualności

Pierwsze wiosenne targi za nami

2014-03-26

Za nami kolejna już edycja wiosennych Targów Mieszkań i Domów. Targi jak co roku przyciągnęły tłumy zainteresowanych nabyciem wymarzonego mieszkania. Dziękujemy wszystkim za przybycie i odwiedzenia naszego stoiska.

W miniony weekend, podczas organizowanych przez NowyAdres.pl Targów Mieszkań i Domów mieliśmy przyjemność zaprezentować szerokiej publiczności naszą aktualną inwestycję - Ecorię. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania dostępne w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych". 

Targi nieruchomości to znakomita okazja do zapoznania się z pełną ofertą wielkopolskich inwestycji mieszkaniowych bez konieczności odwiedzania biur sprzedaży. Udział w targach daje możliwość osobistego kontaktu z deweloperem, konsultacji i uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytanie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i poświecili nam kilka cennych chwil. Tych, którzy nie zdążyli zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy biura sprzedaży, które znajduje się w biurowcu Skalar Office Center przy ul. Góreckiej 1 w Poznaniu.

Google+